Piękna Lucynda

„Piękna Lucynda” Mariana Hemara w reżyserii Tomasza Czarneckiego to najgorętsza premiera sezonu. Blisko dwie godziny bawiącego do łez humoru, wciągających, rytmicznych dialogów, cudownej, archaicznej polszczyzny oraz oryginalnej, doskonałej muzyki. Całość uwodzi widza wyrafinowaną, zmysłową formą i pierwszorzędnym warsztatem aktorskim wszystkich artystów! (...) „Piękna Lucynda” to wspaniała historia o miłości.
„Cium, cium. Mniam, mniam”. „Piękna Lucynda” w Toruniu - Maciej GogołkiewiczMusicaloweinfo.pl 

(...) charakteryzuje się przede wszystkim zdolnością przeniesienia widzów w niekonwencjonalny, twórczy świat, w którym z całą pewnością można doświadczyć enigmatycznego poczucia „prawdziwej magii teatru”. Jest to musical pełen mieszanek inspiracji artystycznych, układających się w ekscytujące widowisko, zarówno pod względem zdolności aktorskich, jak i wartości estetycznych oraz muzycznych.
Musical z mieszanką inspiracji artystycznych - Blanka Tokarska, e-teatr.pl

(...) Jest to Lucynda niezwykłej piękności, dwugodzinna jazda bez trzymanki, wspólna zabawa z widzami, cały pałac wypełniony śmiechem. Tak jak Hemar uwspółcześnił i przeniósł w świat międzywojennego kabaretu komedię Bielawskiego, tnąc ją bez litości i opatrując szlagierowymi piosenkami, tak Tomasz Czarnecki wraz ze swoją młodą ekipą przenosi widzów w lata dziewięćdziesiąte XX wieku.
"Niezwykle piękna Lucynda" - Artur Duda, e-teatr.pl

O teatrze

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny powstał w 2014 roku i jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w województwie kujawsko-pomorskim. Jego siedziba mieści się w Pałacu Dąmbskich przy ul. Żeglarskiej 8. Teatr kieruje swoją ofertę do widzów w każdym wieku. Dlatego prezentuje zarówno musicale, jak i spektakle komediowe, rodzinne, koncerty jazzowe, czy piosenkę aktorską. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy w teatrze szukają zarówno chwil refleksji, jak i rozrywki na wysokim poziomie.

Zobacz więcej
Logotypy dofinansowania
logo BIP

Kontakt

Kujawsko-Pomorski Teatr
Muzyczny w Toruniu

Biuro Obsługi Widza
ul. Żeglarska 8, 87-100 Toruń
tel./fax 56 678 75 18
Godziny pracy biura: 8.00-16.00
NIP: 956-23-05-867

Godziny otwarcia kasy biletowej:
Poniedziałek – Piątek: 10.00-16.00
W weekendy kasa czynna na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja biletów:
tel. 56 678 75 18, 512 982 813

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych:
tel. 512 983 022

Zobacz więcej
Przewiń do góry