Zbyt nisko by spadać

„Północ jest cicha, ona pozwala z lekką pościelą w świat się oddalać. Jestem zbyt nisko by spadać.” Dom to azyl i ciepło. Dom to miejsce bezpieczne, do którego wracamy z ulgą. Dom to przestrzeń, która wie o nas najwięcej, a nie ocenia. Dzielimy się z nim swoimi pragnieniami i demonami. Dom zna nasze popędy, ambicje, nasze lęki i ograniczenia. W świecie, który serwuje nam coraz więcej bodźców, istnieje ta wyjątkowa przestrzeń wyciszenia. A kiedy znajdujemy wyciszenie, docieramy do siebie, do swoich myśli. Te myśli uwielbiają budzić się tuż przed snem. Właśnie do takiego świata – do swojego domu po północy – zabiorą Państwa studenci III roku aktorstwa dramatycznego. O swoich intymnościach – raz delikatnych i czułych, raz osobliwych i komicznych – studenci zaśpiewają w oparciu o repertuar polskiego zespołu muzycznego Domowe Melodie. Jucho, czyli Justyna Chowaniak – założycielka i liderka zespołu, jak i autorka tekstów i muzyki – daje tę nieprawdopodobną szansę na dotarcie w głąb do swojego serca.
 

Reż. Natalia Kujawa
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Obsada: Julia Banasiewicz, Maja Kalbarczyk, Agnieszka Rajda, Stanisław Kawecki, Mikołaj Łukasiewicz, Tomasz Obiński, Kacper Męcka

https://teatrmuzyczny.torun.pl/upload/image/data.pngData: 19 maja 2024, godz. 15:00
https://teatrmuzyczny.torun.pl/upload/image/czas_trwania.pngCzas trwania: 50 min

https://teatrmuzyczny.torun.pl/upload/image/scena.pngSala koncertowa, OD NOWA ul. Gagarina 37a

O teatrze

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny powstał w 2014 roku i jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w województwie kujawsko-pomorskim. Jego siedziba mieści się w Pałacu Dąmbskich przy ul. Żeglarskiej 8. Teatr kieruje swoją ofertę do widzów w każdym wieku. Dlatego prezentuje zarówno musicale, jak i spektakle komediowe, rodzinne, koncerty jazzowe, czy piosenkę aktorską. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy w teatrze szukają zarówno chwil refleksji, jak i rozrywki na wysokim poziomie.

Zobacz więcej
Logotypy dofinansowania
logo BIP

Kontakt

Kujawsko-Pomorski Teatr
Muzyczny w Toruniu

Biuro Obsługi Widza
ul. Żeglarska 8, 87-100 Toruń
tel./fax 56 678 75 18
Godziny pracy biura: 8.00-16.00
NIP: 956-23-05-867

Godziny otwarcia kasy biletowej:
Poniedziałek – Piątek: 10.00-16.00
W weekendy kasa czynna na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja biletów:
tel. 56 678 75 18, 512 982 813

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych:
tel. 512 983 022

Zobacz więcej
Przewiń do góry