Marcin Sosiński

Marcin "Sosna" Sosiński
Artysta realizujący się na wielu płaszczyznach twórczych. Z zawodu aktor i muzyk instrumentalista, absolwent PWST w Krakowie, filia we Wrocławiu.
Aktor filmowy, dubbingowy, dramatyczny, aktor-lalkarz i aktor scen muzycznych. Kompozytor muzyki teatralnej, filmowej oraz kompozytor piosenek dla wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej, a także reżyser teatralny i filmowy.
Obecnie związany jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi („Les Miserables - Nędznicy”, „Cyrano”, „Nasz Portret”, „Madagascar - the musical adventure”, „Miss Saigon” , „Pretty Woman”).

Z zamiłowania autor tekstów, montażysta filmowy i kolekcjoner instrumentów. Hobbystyczny gadżeciarz. Prywatnie uwielbia chodzić po górach i oddałby wiele za mniejszą kaloryczność fast-food’owego jedzenia...

W Teatrze Muzycznym w Toruniu występuje w musicalu „Friends - the musical parody” oraz "Morderstwo dla dwojga"
 

O teatrze

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny powstał w 2014 roku i jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w województwie kujawsko-pomorskim. Jego siedziba mieści się w Pałacu Dąmbskich przy ul. Żeglarskiej 8. Teatr kieruje swoją ofertę do widzów w każdym wieku. Dlatego prezentuje zarówno musicale, jak i spektakle komediowe, rodzinne, koncerty jazzowe, czy piosenkę aktorską. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy w teatrze szukają zarówno chwil refleksji, jak i rozrywki na wysokim poziomie.

Zobacz więcej
Logotypy dofinansowania
logo BIP

Kontakt

Kujawsko-Pomorski Teatr
Muzyczny w Toruniu

Biuro Obsługi Widza
ul. Żeglarska 8, 87-100 Toruń
tel./fax 56 678 75 18
Godziny pracy biura: 8.00-16.00
NIP: 956-23-05-867

Godziny otwarcia kasy biletowej:
Poniedziałek – Piątek: 10.00-16.00
W weekendy kasa czynna na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja biletów:
tel. 56 678 75 18, 512 982 813

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych:
tel. 512 983 022

Zobacz więcej
Przewiń do góry